Bowlingová liga MAJÁK 2023-2026







FIBERTEX B
TÝMHERNÁHOZPRŮMĚRMAXMINBODY
FIBERTEX B156381425.446937939.0
POŘADÍJMÉNOHERNÁHOZPRŮMĚRMAXMIN200BODY
1Tomšů Petr FIBFIBERTEX B91407156.318413906.0
2Kalandra PavelFIBERTEX B152266151.118011708.0
3Bačovský VlastimilFIBERTEX B3429143.016612702.0
4Kseňák JanFIBERTEX B3418139.314613500.0
5Nedělová LenkaFIBERTEX B91189132.11789605.0
6Klíč RadimFIBERTEX B3304101.31089202.0
7Ertl LubošFIBERTEX B327892.7968700.0

Odehráno zápasů: 15
FIBERTEX B5.0:0.0BERANI
3. kolo 412:296
FIBERTEX B5.0:0.0BERANI
2. kolo 433:301
FIBERTEX B4.0:1.0BERANI
1. kolo 434:347
FIBERTEX B1.0:4.0INSTALATÉŘI
3. kolo 436:465
FIBERTEX B0.0:5.0INSTALATÉŘI
2. kolo 383:451
FIBERTEX B3.0:2.0INSTALATÉŘI
1. kolo 457:452
FIBERTEX B5.0:0.0TOSÁCI
3. kolo 469:397
FIBERTEX B4.0:1.0TOSÁCI
2. kolo 465:408
FIBERTEX B1.0:4.0TOSÁCI
1. kolo 379:401
PINDRUŠE4.0:1.0FIBERTEX B
3. kolo 472:445
PINDRUŠE2.0:3.0FIBERTEX B
2. kolo 407:442
PINDRUŠE4.0:1.0FIBERTEX B
1. kolo 479:424
DRACI2.0:3.0FIBERTEX B
3. kolo 392:403
DRACI4.0:1.0FIBERTEX B
2. kolo 415:393
DRACI3.0:2.0FIBERTEX B
1. kolo 413:406

~ ~ ~

Výsledky LIGA SVITAVY (php,mysql) :: 2023-2026 ::


Výsledky MĚSTSKÉ BOWLINGOVÉ LIGY SVITAVY (herna BOSQ) :: 2002 - 2022 ::

otevřít stránku >> ZDE <<